"2010 2011 Sonbahar Kış Mont Modelleri" etiketli yazılar

Topshop Ayın Ürünü : Pelerin Ceket

topshop-2011-mont-modeli

Topshop‘ta bu ay yeni çıkan ürünlerde harika bir mont var. Kamel renkte, pelerinli bu mont belindeki kemeri sayesinde pelerin modelinin yanına ayrı bir şıklı katmış. Omuzlarında kemer askılar da monta hareket veriyor. Ayrıca arkasında pilileri bile var.

Defacto’nun Montları!

defacto-2010-2011-sonbahar-kis-montlari

Defacto uygun fiyatları ile çoğu gencin tercihleri arasında. Kış günlerinin montları Defacto’da yerini almış. Buyrun bakın.

Little Big Mont Modelleri

little-big-2010-2011-sonbahar-kis-mont-modelleri

Denim giyimin öncülerinden Little Big mont modelleri spor giyim tercih edenlerin seveceği türden. Kırmızı mont ve trençkot, pembe, lacivert renklerin ön plana çıktığı koleksiyondan sizler için modeller seçtik.

Batik Mont ve Palto Modelleri

batik-2010-2011-sonbahar-kis-mont-palto-modelleri

Son zamanlarda çeşitli markalardan sizler için önümüzdeki kış sezonunun koleksiyonunu tanıtmaya oldukça yer verdik. Ancak mont ve palto modellerine çok yer vermediğimizi fark ettik. O yüzden şimdiki yazımızda Batik mont ve paltolarını tanıtacağız. Batik’te bu kış kürklü modellerin yanı sıra trençkotlar, açık renklerde paltolar ön planda tutulmuş.

Mavi Jeans Mont ve Trençkot Modelleri

mavi-jeans-2010-sonbahar-mont-trenckot-modelleri

Mavi Jeans spor giyim sevenlerin gözdesi olmaya devam ediyor. Kıvanç’lı Mavi Jeans reklamı Çok mu Çok Oluyoruz büyük ilgi gördü. Bu havalarda trençkotlar ve montlar çok uygun.

Bershka ile Isının!

bershka-2010-2011-sonbahar-kis-bot-mont-modelleri

Havalar soğudu. Yağmur her an kapımızı çalabilir. Kışlık alışverişinizi yapmadan önce Bershka‘nın bot ve mont modellerine bir göz atın.

United Color of Benetton Yeni Sezon Mont Modelleri

united-colors-of-benetton-2010-2011-sonbahar-kis-mont-modelleri

United Color of Benetton yeni sezon mont modelleri görücüye çıktı. Sonbahar havalarında tercih edilecek mont modellerini sizler için derledik.